Bobmarley

Přeložit z němčiny

Ahoj, potřeboval bych přeložit tohle souvětí, nějak se mi to s google překladačem nedaří:

Transaktion nicht ausgefuhrt ihr guthaben zur verwendung der Karte ist niedriger als der gewunschte betrag.
(bylo to bez diakritiky)

Nejlepší odpověď
Syd

Nedostatek peněz na kartě.
Doplňuji:
„Transakce nebyla provedena, váš zůstatek karty je nižší, než požadovaná částka“

Další odpovědi
chudst

Transakce nebyla vykonana, vase uspory pro pouziti karty jsou nizsi, nez je pozadovana suma.

Jinak receno, nemate penize na karte.

dědapetr

Transakce nebyla provedena jejich úspory se při používání karty je nižší než požadované množství.