Stingo

Přeložil by mi prosím někdo do AJ?

Vše zraje ve správný čas. A nic s tím nenaděláš. Tím, že příliš chceš, zrání plodů neurychlíš… jen v nezralosti své mnoho věcí poškodíš.

Odpovědi
BlurryFace

Everything matures in the right time. And there's nothing you can do with it. Through wanting so much you won't make maturing of fruit faster. In immaturity you just damage many things. 🙂