Přeložil by mi někdo jeden textový dokument do angličtiny?

Potřebovala bych přeložit jeden textový dokument do angličtiny. Je to smlouva, kterou potřebuji uzavřít s lidmi z jiných zemí. Aby tomu rozuměli a mohli si to případně pročíst, potřebovala bych to v angličtině s co nejlepším a přesným překladem. Sice angličtinu lehce ovládám, ale ne tak moc, abych toto dokázala přeložit bezchybně.
Pokud možno bych potřebovala v dokumentu dodržet i velikost písma, řádkování, tloušťka, podtržení atd jako tomu je v české verzi.
Přeložil by mi to prosím někdo a případně poslal na můj email angishy@seznam.cz prosím?
Dokument: http://ulozto­.cz/xq4cbSv/li­cencni-smlouva-kreslena-postava-doc
Doplňuji:
jinak, prostě to přeložit tak aby v tom nebyly chyby a bylo to srozumitelné. Jinak asi budou podepisovat českou verzi, Tuto anglickou potřebuji jen aby věděli o co jde, takže překlad od právníka neni tak moc třeba

Nejlepší odpověď
quentos

obávám se, že zadarmo se vám s tím nikdo dělat nebude

Další odpovědi
Michal Kole

To bude lepší když ti to přeloží nějaký právník, protože ono někdy slovo co laikovi připadá stejné má pro právníka úplně jiný význam

adamda

vyhledej si nějaké exeperty jestli je to smlouva
Doplňuji:
nebo jestli chceš dej si to překladače googel ale není moc spolehlivej