Nikoltyna

Přeloží mi někdo prosím co se odehrálo v tomto rozhovoru ??? (Teda těch prvních 20 vteřin)

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=f4EwKrTgtLQ

Odpovědi
lejdy.můn

Nevím, jestli jsem to všechno odposlechla správně a ten Simonův úvod jsem nepochytila vůbec, ale zbytek mi zněl zhruba takhle:

Originální znění:

Simon: " ??? because you have put a lot of effort into this
But you're like a mouse trying to be an elephant. It's just wrong."

Chlapík: „No, you know: I've worked too hard. I worked way too frigging hard for this…“

Paní (její jméno neznám): „A lot of people work really really hard for their their dreams. But it's not meant for everybody“.

Chlapík: „That's why (???) you use auto-tune, and I don't.“

Překlad:

Simon: „…protože jsi tomu věnoval hodně úsilí. Ale jsi jako myš, která se snaží bejt slonem. A to je prostě blbě.“

Chlapík: „Ne, víte co: makal jsem. Zas*aně těžce jsem na tom makal…“

Paní: „Spousta lidí dře jako kůň, aby dosáhli na svoje sny. Jenže ne každýmu se poštěstí“ (alternativní překlad: „Ne každýmu je dáno“; nebo doslova „Není to určeno pro každého.“)

Chlapík: "A proto vy používáte auto-tune* a já ne…

*pozn.: auto-tune je takový šikovný, v hudební branži hojně používaný, softwarový pomocníček, který i z silně podprůměrnýho pěveckýho výkonu dokáže vyrobit nahrávku aspirující na Grammy 😉

ivzez

Jsem zvědavá, jestli tazatelka aspoň poděkuje…