picnimok

Přeloží mi někdo dokonale anglický text?

Words were exchanged, blackboy said he was pissed off, blackboy kept talking trash and would'nt shutup, told old whitey to go back up front. Blackboy made the big mistake of walking back up to old whitey and made the bigger mistake of hitting old whitey first.....got what he deserved back.

Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Došlo k výměně názorů; černoušek řekl, že je nasranej, furt měl ňáký kydy a nechtěl zavřít hubu; starému bělochovi řekl, aby šel znovu blíž. Černoch ovšem udělal tu zásadní chybu, že ke starému bělochovi opět přikráčel, a ještě zásadnější chybu, že starého bělocha udeřil jako první … a tak dostal, co si zasloužil.

(Ještě lépe by se to ale překládalo v kontextu.)