lucille

Přelidnění?

ahojky.. nevíte náhodou kde zjistit dá se, kdy přibližně k přelidnění téhle planety dojde?.. Do školy zjistit to mám a slohovou práci napsat zase mám :/ …(i další informace o tomto tématu neuškodily by) :D Děkujiii :)

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Někde jsem jen četl, že co 10 let je na naší Planetě o miliardu více lidí! Ohromné číslo! Jestli to tak půjde dál, tak nám přelidnění hrozí velmi brzy a těžko říci, jak se s tím naše Planeta vyrovná!
Doplňuji:
Omlouvám se, planeta je malé p. Spletl jsem si to se Zemí.

Další odpovědi
tom004

Souhlasím se Sajmonem, a když si poradila s mamutama a jinou „havětí“,tak si myslím,že s náma mít problém také nebude. A navíc,dost napomáháme tomu,aby to bylo co nejdříve.:)

dědapetr

Ono to nebude tak hrozný. Populační růst a demografická reprodukce.Aktivní populace ubývá příkladem je zajištění důchodů.

Zdroj: http://cs-ii.demopaedia­.org/wiki/70