hanulka11

Překvapilo by vás ,kdybyste při návratu domů našli potomka začteného do knihy?

Nebo ho spíš najdete jak sedí u PC?

Nejlepší odpověď
Mili @

Mí potomci odešli do Prahy, ale věřím tomu, že že u PC sedí v jednom kuse! Zejména syn. Ale zase na druhou stranu toho i dost přečetl. Než odešel z domova, četl hodně. Ale to jsme jaksi ještě doma počítač neměli.....

Další odpovědi
hanjimka

Kdybych ho našla u knihy asi bych se vyvrátila.Měla bych moc radost.já jsem totiž knihomol.Ale syna spíš najdu u PC nebo s holkama venku.