janek66

Překročili jste někdy „bludný kořen“?Máte místo kde jste vícekrát zabloudili nebo došli jinde než jste chtěli?

Nejlepší odpověď
janesis

tenhle problém mám vždy co jedu do Brna :) Bloudím tam pokaždé a né a né se tam zorientovat :) a tím pádem dojdu jinam než jsem měla v plánu, ale tak alespoň koukám jak je to krásné město :)

Další odpovědi
Valky

Často, skoro pokaždé, když jedeme na Slovensko – k Maďarským hranicím, tak špatně odbočíme a jedeme na Vídeň, což zjistíme až za pár kilometrů! :D Jezdíme tam roky a vždy si říkáme, že si na to musíme dát pozor… a z opatrnosti tam zase skončíme! :D O to hůř, že je to na dálnici! :D

Děda Louda

Obvykle nedojdu jinde, ale občas jinam.