gigi95

Překlad z ČJ do NJ : Nemám žádný oblíbený předmět (ve škole). Dříve mě bavily jazyky. Nemám ráda matematiku a chemii.

pokračování: Žádný předmět mě nebaví.

Nejlepší odpověď
quentos

k odpovědi kolegy: Ich habe keine Lieblingsfach (in der Schule). Zuvor genoss ich Sprachen. – posud je to OK
Dále: Nemám ráda matematiku a chemii: Ich mag nicht Mathematik und Chemie (weiss je tvar od „vědět“, to nechceme)
Žádný předmět mě nebaví. Kein Fach macht mir Spass.

Souhlasím i s druhým kolegou v tom, že když za vás někdo udělá úkol, nic se tím nenaučíte.

Další odpovědi
dj.david1234

Zkuste slovník :)
Úkol by jste si měl dělat sám..
http://transla­te.google.cz/#cs|de|

jennysh

Ich habe keine Lieblingsfach (in der Schule). Zuvor genoss ich Sprachen. Ich weiß nicht wie Mathematik und Chemie.

Zdroj: www.translate­.google.cz