cherreis

Zvládnete překlad textu z angličtiny?

„Before long, I realized that I could stop myself from crying by my own will. Even so, drops trickle from my eyes when I can’t bear it anymore. One day, I came to know that they were tears. That’s when I came to know words.“ Vím zhruba o co jde, ale nedokážu to nijak přeložit aby to bylo co nejpřesnější.. tak žádám o pomoc :)
(Do školy už nechodím, není to domácí úkol :))

Nejlepší odpověď
quentos

Zanedlouho jsem si uvědomil(a), že dokážu se dokážu silou vlastní vůle přimět neplakat. I tak, když už je toho na mě moc, mi však z očí kanou kapky. Jednoho dne jsem se dozvěděl(a), že jde o slzy. Tehdy jsem se naučil(a) znát slova."

Asi tak… nic složitého; přijde-li vám v tom překladu něco kostrbatého, je to tím, že jsem se s tím nemazal – co byste taky chtěla dneska zadarmo, že jo :{D>