klaruška

Překlad tetování do latiny

Zdravím všechny :) rozhodla jsem se přidat další tetování do své sbírky textů :D všechny mám latinsky ale ty vždy už byly přeložené, teď jsem si našla český citát, ale neznám žádného latináře a něco z translate googlu si tam rozhodně nedám :D. Nebyla by některá z vás nebo některý, ochotná/ý (kdo umí latinsky nebo zná někoho kdo umí) přeložit tento citát? :( SLABÍ LIDÉ ČEKAJÍ NA PŘÍLEŽITOST, SILNÍ JI SAMI VYTVÁŘEJÍ..
Budu strašně moc vděčná za pomoc..:)

Odpovědi
MK44

Zkuste třeba tohle:

Homines debiles opportunitatem exspectant, fortes eam ipsi creant.

Ale vězte, že je lépe si cokoli napsat na tričko než na kůži. Až Vás nápis přestane bavit a poleze Vám na nervy, tričko jednoduše přestanete nosit. Kůže se nezbavíte. A pak také, co když se někdo při překladu splete, že?