Noga

Překlad do němčiny. Pomůžete prosím?

Potřeboval bych pomoc s překladem do němčiny. Objednal jsem apartmán, přišla mi odpověď, že je v daném termínu volný a chtěl bych odpovědět:

Dobrý den,
děkuji za potvrzení rezervace. Přijedeme zítra 5.3. odpoledne po lyžování, okolo 17:00.

Odpovědi
Marcosto

Hallo,
Vielen Dank für Buchungsbestäti­gung. Wir kommen morgen 03.05 Nachmittag nach dem Skifahren um 17:00 Uhr.

jajinka123

Teď už na tom nejspíše nesejde, ale pro všechny, kdo si neví rady s překladem do Němčiny (delším než jedna věta) a budou hledat pomoc na portálech, můžu doporučit http://www.pa­rakalo.cz/pre­klady-nemciny/