jess1

Překlad do latiny. Kdo ví ?

Potřebuji pomoc ! Dokáže někdo přeložit do latiny : Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina v životě má jen 60 minut. Nemůžu to nikde najít :/ Jde o tetování a nerada bych tam měla nějakou blbost.

Odpovědi
Kelt

Memora, quod et ea hora gravissima in vitam sola sexaginta minutas habet.
Možná takto.

MK44

Třeba by Říman rozuměl tomuto:

Es memor et eam horam in vita gravissimam modo sexaginta minutas habere.

Varování: Zdůrazňuji, že je lepší si to natisknout na tričko, ne vytetovat na kůži. Jednak v textu může být chyba, jednak Vás vytetované zakrátko přestane bavit a poleze Vám na nervy. Takové tričko se dá zahodit, s kůží to tak snadno nejde…

(Díky za palec za varování.)