larios22

překlad do angličtiny

jak by se dala přeložit věta : Budeš ještě závodit nebo to byla dneska tvoje poslední jízda ?
Doplňuji:
a co třeba tohle : Will you still race ? or it was your last race ?

Nejlepší odpověď
quentos

v tom přece není nic složitého

Are you going to race anymore or was that your last ride today?

V češtině by v tomto před „nebo“ patřila čárka
Doplňuji:
použít „going to“ je lepší, neboť se ptáte na jeho plán. Začít „will you…“ znamená, že očekáváte, že se rozhodne na místě.
Oznamovací slovosled v otázce („it was“) je striktně vzato chybný, patří jen do hovorové angličtiny.