Překlad do angličtiny

Za úkol jsme měli napsat děkovný dopis, no nějak jsem to sesmolil, může mi to prosím někdo zkontrolovat .

Dear uncle Milan,

Thank you so much for a mobile phone that you sent me for my birthday. It is brilliant !!!
The colour is beautiful.This mobile phone has so many function and touch screen.I like it because I can have internet in pocket, or I can take photos. My brother Petr wanted to borrow it yesterday, but i did not lend it to him. I was afraid that it did not break.

I really enjoyed my birthday. Mum and Dad gave me a book and some money. I am saving on new computer. I reckon I have nearly enough for a new one.My brother Petr gave me a DVD's of Harry Potter .I really enjoyed the film. Have you seen it ??

I hope you are well. Thanks again for a mobile phone! I look forward to seeing you again!

Lots of love

Pavel

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pár chybiček se tam najde.
Především oba - jak Vy, tak adresát - víte, o jaký mobil se jedná, celou dobu tedy k němu patří určitý člen (thank you for THE mobile phone... thanks again for THE mobile phone). Lépe "Its colour" (jeho barva /mobilu/) is beautiful.
Předposl. věta 1. odstavce - velké I (já)

A touch screen (chybí člen).... so many functionS (to "S" Vám nejspíš vypadlo); in MY pocket (v angl. cokoli můžeme, to přivlastníme); lépe "I can take photos WITH IT".
"Bál jsem se, aby mi ho nerozbil" - I was afraid of him breaking it.
Šetřím NA nový počítač - I am saving FOR a new computer (a chybí u něj člen). Předložky jsou v AJ svinstvo, skoro pokaždé tam mají jinou než my.
Těch DVD bylo víc, nebo jen jedno? Jedno > " a DVD of Harry Potter" Víc > "DVDs of Harry Potter" (v tom případě bez členu)

V závěru za "love" chybí čárka. Jinak celkem dobré.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.