Preji si otcove spise syny – a proc ? -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já si přál dcery a mám je.

Další odpovědi
anonym

Odpovídáš si sama a přitom to u nás neplatí.
Dosud to přežívá v jiných kulturách z ryze materiálních důvodů a diktátu tradice.
V Číně dokonce řeší očekávanou holku interrupcí.
Také to má deformační demografické následky, čínští ženiši nemohou sehnat nevěsty, protože je jich zoufalý a masivní přebytek.

arygnoc

mám to půl na půl – 2 dcery a 2 syny.
Nejvíc jsem si přál, aby se narodili zdraví a v zdraví to přežili i jejich rodičky, což se i splnilo.

hanulka11

hodně otců si přeje dcery a vidí se v nich- ti co si přejí syna možná z důvodu pokračování rodu