ondra07

Přeji krásné Velikonoce všem.

Možná tu už něco podobného bylo, ale tak co.
Přeji Vám všem krásné, radostné prožití svátků. Hlavně se držte jak ve zdraví, tak v osobním životě. :)
A pánové, moc to nepřehánějte…

Já už jsem si svoje odbyl dnes ráno, ale mohlo být tepleji no.. :/

Nejlepší odpověď
Andělé

Děkuji,Tobě přeji také veselé Velikonoce.:-)
Napráskáno už mám a k tomu jsem pořádně přežraná. Včera na obědě u mamky-kachýnka,zelíč­ko,knedlíček,dor­tíček,chlebíč­ky,mazanec…sa­má dobrota,ale asi prasknu..:-))

Další odpovědi
hanny 2

Ahoj Ondro,také Ti přeji pěkné Velikonoce!

Drap

Tobě a i všem ostatním ještě jednou taky.

kapka

Díky a také na poslední chvíli posílám všem velikonočního beránka s přáníčkem.
http://img.na­dapenny.com/t20/121­00/nadap050859323­470231.jpg