Domi35003

Přejde někdy silná láska?

Ahoj, potřebovala bych poradit, jestli někdy přejde láska… Je tu jeden kluk ze školy, který se mi před dvěma lety velice líbil, nevím, jestli je to správný výraz, ale jak se ho uviděla poprv,é tak sem hned věděla, že se nevidíme naposled a že něco spolu prožijeme, byl to hrozně zvlaštní pocit, a to celé ty dva roky. O prázdninách sem ho neviděla a zamilovala sem se do jiného kluka a začela sem s ním chodit. Ale jak sem nastoupila zpátky do školy, tak se ten pocit opět vrátil a musela sem se rozejít se svým klukem, protože sem ho nechtěla „vodit za nos“… Asi před rokem mi napsal a nějak jsme si začeli psát, postupem času se z nás stali hrozně dobří kamarádi a hodnější a milejšího kluka sem v životě nepoznala, prostě takový kluk z mých snů… Já sem si téměř jistá že on mě bere a bude brát jako kamaradku, protože se mi sveřuje i se svými city k jiným holkám a myslím, že by ho to ani nikdy nenapadlo… Chtěla bych se zeptat, jestli to někdy přejde, ta láska k němu, nikdy jsem ještě nic takového necítila…

Nejlepší odpověď
Kepler

Takové ty rané lásky ze školního věku: na ty rádi vzpomínáme, měly neopakovatelné kouzlo, ale nedá se říci, že nepřejdou. Zase se objeví někdo jiný a lepší. Můžeme jen připustit, že stará láska nerezaví a jen výjimečně přečká po celý život, pokud je opětovaná.

Další odpovědi
klarkaxs

Ahoj, měla sem stejný problém bylo to tak že sem přestoupila na jinou školu uviděla Tomáše a nějak sme si sedli byli z nás dobří kamarádi a já se do něj zamilovala, po nějaké době mě kamarádka seznámila s Matějem no a já si myslela že ta aféra s Tomem je za mnou no ale z daleka ne… Jak mile sem uviděla Tomáše tak to bylo horší byla sem zamilovaná do dvou nejlepších kluků, oba měli chyby a já si řekla co mám ráda na Tomášovi a na Matesovi zjistila sem že a Tomášovi nemám ráda skoro nic, ale když se Mates musel odstěhovat 150km ode mě tak mě tu ten rok držel Tomáš a vzhledem k tomu že sme teď byli spolu poslední rok na škole tak sem k němu tak nějak přestala něco cítit a to to tvralo dva roky… Po nějaké době ta zamiloanost opadne, to se nemusíš bát:-)