mosoj

Prej zima jako v Rusku !

http://letecka­posta.cz/313755912

Nejlepší odpověď
Andělé

No je tohle možný?? Tj.jak v ledovém hororu…
Ten pes na konci je úchvatnej:-D
Se divím,že to ty střechy vydrží…

Další odpovědi
hanny 2

Mosoji a seš si jistej,že to není zase nějakej „hoax“?
Hrůza – ještě že tam nemusím!!!

tom004

No jo no.Pořád jsou o nějaký ten krok napřed.Ale oni musí mít všechno nej.....Chudák pes.

Jikra

No tak to je jiná liga.A takhle to tam mají furt(tzn.každý rok).

johana 56

Představa,že tim sněhovým tunelem šlapu po ránu tři kilometry do práce,je děsivá.Psa je mi moc líto.

Drap

To je aspoň zima. Nechápu ty, kterým je líto psa. Ten skáče sám od sebe a snaží se chytat sníh z frézy. Ten to dělá z radosti a baví se. Někteří psi milují takové věci, chytat vodu z hadice a podobně.

mosoj

Jistej si jsem. Není to samozřejmě všude. Viděl jsem ještě drastičtější fotky.
Nicméně, podobné jsem viděl z Aljašky v souvislosti s aljašskou železnicí.
Kdyby ji car neprohrál v kartách byla také ruská !!!!

hanny 2

Jasně,já vím – to byl pokus o vtip!