zjentek

Prej má dnes přijít nějaká apokalypsa. Nevíte, kde přesně to má udeřit?

Nejlepší odpověď
annas

V některých oblastech mají přijít velmi silné bouřky. Čechy (kromě Pardubického a Královéhradeckého kraje) jsou na tom lépe než Morava.
V odkazu na ČHMÚ najdete mapku. Více se pak dovíte, když kliknete na ikonu blesku.
http://www.chmi­.cz/files/por­tal/docs/mete­o/om/zpravy/in­dex.html?layou­t=1

Další odpovědi
Drap

O dnešním datu se v Bibli nic nepíše. Pokud však má dnes přijít, tak to odhaduji na 19:22 hod

Jan Kunčar

Konec světa už byl několikrát předvídán a ohlašován, ale za nic na světě si nevzpomenu, jestli jim tehdy předpověď vyšla.

marci1

Pravděpodobnost velmi silných bouřek je nejvyšší později odpoledne a večer ve východních Čechách, na Moravě a ve Slezsku. 🙂
ČHMÚ

lexx

vím…ve 22.00 to nám zavřou hospodu

anonym

Už to udeřilo…