Přeinstalování OS v mobilu

Dobry den chtel bychs e zeptat jestli jde přeinstalovat OS v mobilu a jak? Mam Symbian na Nokii C5–03 a chci se zeptat jestli by mi tam Android 3 fungoval.Pře­dem díky

Nejlepší odpověď
anonym

ne to fakt nejde, nokia má slaboučký hardware optimalizovaný jen tak tak pro ten symbian … pokud chcete android telefon je lepší nokii prodat a koupit android telefon zde http://android-telefony.heureka.cz

Další odpovědi
anonym

To by bohužel nešlo. I kdyby se někomu podařilo do toho nacpat Android, nefungovalo by skoro nic a byly by potíže a neustále pády systému. Pro každý mobilní operační systém musí být přizpůsoben celý hardware už od výrobce.

DDarent

Uvjedomuješ si, že Android 3 je pouze pro tablety?