Přeinstalace windows xp

Dobrý den,
Dnes jsem se chtěl pustit do přeinstalace windows xp. Vložil jsem CD do DVD mechaniky. Mám nastavené bootování a toto vše proběhlo v pořádku. Bohužel ale při načítání CD začnou vyskakovat takové ty různé zprávy jako obvykle. Najednou se to ale zastaví a dělá to něco jako chybu. Když stisknu enter, tak se to zkopíruje a vyskočí to znovu :/ Zkoušel jsem různé klávesy jako Delete a pořád nic. Do toho řádku s tou chybou můžu i psát. Prosím o radu, protože vážně nevím co s tím
Doplňuji:
SonsyMite - Nechtěl jsem najít windows 7 ;)
www - Dělám to již po několikáté. Ten problém je, že aniž by se spustil instalační program a zůstane to tady. Čekal jsem 10 minut jestli to něco udělá a ono nic :/ Myslíš, že mám čekat déle?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen tak na okraj:
Reinstal nějakou dobu trvá a je potřeba čekat a čekat, postupovat podle pokynů, nic jiného. Pokud to děláš poprvé, může se to zdát málem nekonečné ;-).
Také může být CD již poškozeno. Zkus to znovu a nespěchej.
Zkušenost
Doplňuji:
Ke tvému doplnění:
Už si to nepamatuji přesně, dlouho jsem XP nedělal. Ale zkus to. Pokud jsi z Brna, nebo blízkého okolí, mám na CD stále funkční XP Profi original.
Ale počkej na další odpovědi, jsou tu zkušenější kanóni ;-).

Další odpovědi:

Jsi v režimu DOSu a můžeš psát DOS příkazy. Zkus si DIR c: a naběhnout ti adresáře a soubory, které tam jsou z nedokončené instalace. Zadej CD adresář (někde tam je i386), takto "cd i386" a skočí do adresáře i386, tam si dej "dir/p", vypíše soubory a adresáře, parametr /p je k pozastavení výpisu, odroluje stisknutím nějakou klávesou. Skok na hlavní adresář je zadat "cd...) 2 nebo 3 tečky a potvrdit. Tím si procházíš strukturu adresářů. Najdi install nebo setup v adresáři 386 a podadresářů. Potřebuješ exe soubor. Zadat "dir *.exe" a vyjede asi 4-6 exe souborů. Napiš WINNTUS a potvrď, buď bude pokračovat v instalaci nebo doporučuji formát a začít znova.
http://www.odpovedi.cz/… nebo http://jnp.zive.cz/…, moje zkušenost je taková, že po nepovedené instalaci je už x souborů na HD.
►Vždy jsem instaloval až po naformátování HD◄.
Vytvořil jsem si bootovací disketu (CD) a na něm jsou základní DOS soubory pro práci s PC. Pak jsem provedl klasiku format c:, Někdy jsem nejdříve použil příkaz FDISK, který mi umožňuje rozdělit disk na více oddílů podle velikosti jakou si zadám, ty jsem pak formátoval.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.