Wortygen

Přehrávaní videí z mobilu na nootebooku

Zdravím,
chci se zeptat , proč mi nejde přehrát zvuk ve videu na notebooku? Video funguje plynule.

Doplňuji:
Video bylo natáčeno mobilem samsung s5230

Odpovědi
Bedy

Žádnou kvalitu toho videa od tohodle mobilu nečekej. V jakým programu se snažíš přehrát to video?
Osobně ti doporučím, aby sis nainstaloval CCCP (pokud máš v počítači nějaký balík kodeků typu K-Lite, Codec Pack All in1, apod. tak to všechno odinstaluj).
Aktuální verzi CCCP stáhneš zde: http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp
Neboj se, s komunismem ani se Sovětským svazem program nic společného nemá.

Při instalaci odškrtni instalaci Media Playeru Classic Home Conema. Po nainstalování by to to mělo jít všechno přehrát ve Windows Media Playeru.

Morčata331

Mělo by to jít. Máš zapnutý zvuk, nebo nastala nikde nějaká chyba.

cochee

Zřejmě formát zvuku, na který momentálně nemáte v přehrávači notebooku prostředky. Toto mají na starosti filtry a kodeky.