louhra

Přehrávání videí na tn.cz.

Od nedávné doby mě videa na tn.cz špatně přehrávají.Polovina videí je zamazaná fialovími čtverci,nebo obdelníky.Také vám to tak dělá?Jestli ne,v čem mám chybu.Nikde jinde jsem se s tím nesetkal.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Když jsem poprvé zavítal na tn.cz a nova.cz, trvalo mi 20 minut, než jsem eliminoval všechny otravné reklamy a samospouště (Adblock Plusem), aby se vůbec dalo na těch stránkách pohybovat. Možná to bude také tento problém, že ti ty reklamy spotřebují kapacitu linky a už nestačí připojení na klipy.

Další odpovědi
led

Máte zjavne pomalý internet. použite menší obraz