hubickova

Přehrávání videí

Fakt mi nikdo neporadí,proč mi nejdou přehrávat videa,co jsou na Seznamu třeba v Novinkách?Na Streamu a Youtube to jde…
Doplňuji:
Tak Adobe Flash Player je nainstalovanej a pořád to nejde.Zvuk jde a obraz nikde…

Odpovědi
PROwww.cz

Zkoušela jste videa přehrávat v jiném prohlížeči? Chyba může být také způsobena tím, že nemáte nainstalované rozšíření prohlížeče, jako je např. plugin Windows Media Player a další.

Krakis

A máš nainstalovaný nějaký webový přehrávač? Třeba Adobe Flash Player?