DoctorWho

Přehrávání .mvk videa v mobilu

Dobrý den ,
mám pár filmů do mobilu typu .mvk ,nešlo to přehrát klasickým přehravačem tak jsem stáhl na GooglePlay MX player ,přes ten jsem to přehrál ,ale občas vypadne zvuk ,trochu se to seká nebo to blbne.
Mohli by nějak poradit ,jak to zpravit?

Mimochodem ,zkoušel jsem přes FormatFactory dát ten soubor do avi ,ale problém je ,že zmizeli titulky ,takže to tak nepujde.

Odpovědi
PROwww.cz

Zdravím, zkuste převést video ještě do jiných formátů, které podporuje Váš mobilní telefon. Pro převod formátů mohu doporučit např. All Free Video Converter, který nalznete např. zde: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/all-free-video-converter/?g[hledano]=All%20Fre­e%20Video%20Con­verter&g[oz]=4­.3.7