Tujda

Prehravani filmu pres USB disk v LG televizi

Mam televizi LG 42LS3450 a kdyz strcim USB do tv tak mi to nabidne Hudbu, fotky a video ale zadne video mi to prehrat nechce. Jsou to vsechno filmy ve formatu avi. Da se to nejak doinstalovat? Kamaradka ma take LG televizi ktera vypada stejne a tam ji moje filmy funguji. Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně ti nezvládá kodek. Ty filmy máš stažené z netu a uložené na USB, zkus je překonvertovat do jiného formátu.

Další odpovědi
cochee

Pozor, .avi není formát filmu, je to takzvaný kontejner a může ukrývat obsah v několika různých kódováních videa i zvuku. Takže jedno .avi přehraješ a jiné ne, u třetího ti zase třeba jen půjde zvuk bez obrazu. Napoví návod k té televizi, jaké formáty videa podporuje. Pak je třeba buď video transkódovat nebo stáhnout v jiném kódování ( = kodeku).