Delliska7

Přehrávání filmů-nejde to

Ahoj ,když si stáhnu film ,tak mi nejde spustit ,protože se mi tam píše vyberte program,ve kterém chcete otevřít soubor… co s tím mám dělat? Nemám na to žádný program poraďte mi prosím nějaký… :)

Nejlepší odpověď
Bedy

jakou příponu má ten film – nebo v jakém je formátu?
Když tak vyberte program Windows Media Player, ten by to měl umět přehrát, to je totiž multimediální přehrávač. Do Windows Media Playeru doporučuji nainstalovat filtry, aby přehrál opravdu prakticky vše – ke stažení z http://mirror­.exoware.net/cccp/Com­bined-Community-Codec-Pack-2013-08-01.exe

Další odpovědi
sofid

Musíš si asi pořídít nějaky přehrávač napč já mám VLC Media Player a jsem spokojený :)

iceT

Nainstaluj přehrávač,zde na odpovědích si z předešlých otázek vyber jaký ti bude vyhovovat,a pka když stáhneš flm,tak jeho ikona bude toho programu,který si nainstaluješ,pak ti půjde spustit lehce.