Osbourne

Přehrávání filmů

Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Já si stahuju filmy z uloz to a ,když se mi nějaký film stáhne tak tam není celý ten film,co mám dělat,aby mi to přehrál celý ten film?Děkuji za odpoveď

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste pri stahovani pouzivat download manager ktery umi obnovit stahovani i po preruseni tak aby byl sobuor stazen bezpecne cely … neni optimalni stahovat takto velke soubory jen pomoci prihlizece

overene jsou

  • FreeRapid Downloader
  • JDownloader … oba na stahuj.cz

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/fre­erapid-downloader/

http://digital­ne.centrum.cz/jdow­nloader-kladivo-na-stahovani/

Další odpovědi
PostApMan

Moc jsem Vás nepochopil. Jako že jste si stáhnul soubor s filmem, například o velikosti 700MB, ale stáhlo se Vám jen 500MB a film není celý, nebo jste stáhl soubor správně a celý ,ale film tam není komplet ?

V obou dvou případech doporučuji stáhnout film znovu, zkuste jiný soubor(link) a hlídejte si jestli se stáhl celý. (jestli velikost souboru u Vás v počítači stejná jako na stránce odkud jste stahoval)