Chandler

Přehrávání filmu

Mám takový problém, stáhl jsem si film a přehrál v DVD, šlo všechno krásně, ale omylem jsem si vybral jinou kapitolu a tak jsem ten přehrávač vypl a spustil odznovu a vše se zrychlilo a vrátilo mě to tam, kde jsem naposledy skončil. Teď když ten přehrávač KMPlayer pustím znova a dám načíst dvd soubory, tak se nic nenačte a když to navolím ručně, dostanu se do menu, což funguje .. ale jak chci přehrát kapitolu, tak to nelze, sekne se to. Nevíte prosím, co s tím?

Odpovědi
Wolf_Net

V takovém případě mi fungovalo dát tam jeden dva jiné disky, ono je to načte od „root“ – základu a teoreticky by mohl „zapomenout“ to původní DVD, alespoň mě to tak fungovalo s jinými přehrávači.