jakube33

Přehrávaní

Potřeboval bych nějaký program který by přehrál video s koncovnkou dll,windows mi doporucuje jen jeden a ten mi Eset nechce schvali kvuli keyllogu. Pokud děláte admina třeba na Counter strike tak pro přehrání dema je potřeba program který dokáže přehrát dll. děkuji

Odpovědi
Michal Kole

Video nemá koncovku dll. To je zvaná knihovna. je je soubor programových dat, která je sdílená mezi programy. Může ji využívat pouze jeden program nebo všechny programy ve Windows

Videa mají koncovku avi, wmv, mp4, mkv,…