roxy52

Přehrávání

Když dám stažený film přehrát v KMPlayer,tak to napíše,že nejde najít žádnou kombinaci filtrů pro zobrazení datového toku.Error-80040218.

Nejlepší odpověď
Retko

Ahoj. Trosku jsem surfoval a nasel tohle vysvetleni:

V KMPlayeru zmackni F2 – Ovladani Filtru – Splitter – a zde zmen FLV Splitter na Gabest FLV Splitter.

Pokud prej nebude fungovat, tak si mas stahnout posledni verzi.

Tady je zdroj, odkud cerpam. Pro vice info.

Zdroj: http://www.kmpla­yer.com/forum­s/showthread.php?t=12706