HZK

Přehrávač na windows ovladatelný androidem přes wifi?

Existuje přehravač na windows, s equalizérem který jde pohodlně ovládat přes wifi pomocí aplikace v androidu, kde lze nastavit volume a též equalizér?
Doplňuji:
Prozatím jsem schopen ovládat počítač pčes mobil právě přes aplikaci teamviewer, třeba když su v posteli. Ovšem jde mi o to, mít v mobilu aplikaci s prostředím přehrvače, kde by byla právě možnost spojení přes wifi s pc a tím hýbat ovládáním na pc.

Odpovědi
jáára

Jsou takový,
VLC nebo GOM.
momentálně jsem úplně bez WiFi, tak to neodzkouším…

filipduda

Jestli to chápu dobře, tak chcete přehrávat na počítači zatímco nebude fyzicky přítomný. Přímo taková aplikace mě nenapadá, ale můžete použít jakýkoliv přehrávač a poté ovládat celý počítač například přes TeamViewer