Přehrávač .mkv ?

Dobrý večer, znáte někdo mobilní sw pro windows 6.5 co si poradí s videi .mkv ?
Doplňuji:
doplňuji pointu otázky, mám desítky seriálů a stovky gigabajtů vše v .mkv, vše konvertovat do avi není moc elegantní řešení :-) ad2 kmp mi kmv nepřehraje, používám ho teď a hlásí neznámý videokodek..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Windows 6.5 předpokládám že je Windows Mobile a tam programy psané pro Windows nerozjedete, protože to je mobilní operační systém a ten je úplně jiný, než desktopový Windows.

V mobilu vysokou kvalitu videa stejně nepoznáte, takže navrhuju to MKV na počítači přes Format factory překonvertovat do WMV nebo podobného formátu a je to.
Windows Mobile už není podporovaný, nahradil ho zmodernizovaný Windows Phone, takže výbojaři se na něj už neosoustředí.

Jinak ten odkaz od badisko na KMplayer je verze pro Android - to pod Windows Mobilem nerozjedete ani kdybyste se rozkrájel..

Některé mobily, co mají WindowsMobile lze přehrát na Windows Phone, zkuste se podívta na fórum xda-developers.com
Já už jsem takto přehrával HTC HD2 které má tenhle Windows Mobile 6.5 na Windows Phone 7.
Doplňuji:
No tak bohužel. Program Format factory na tyhle věci myslí - naházíte tam všehcny ty videosoubory, nastavíte příponu AVI nebo možná lépe WMV. Dobré je třeba kouknout na rozlišení a zmenšit ho. Nevím, co máte za mobil, mobily s WM většinou měly rozlišení 320x240, tím se i velikost zmenší a rychleji se video načte - takto si ho mobil musí zmenšit...

Další odpovědi:

Zlatý

Napadl te treba KmpPlayer?...zde je odkaz...http://www.1mobile.com/… nebo ..si videa predelat do pozadovaneho formatu kterej nejvice pouzivas...:D...a to zase zde...http://www.stahuj.centrum.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.