Avatar uživatele
panenka

Přehrátí hudby

Dobrý den včera jsem si stáhla písničku do PC chtěla jsem si jí v PC pustit otevřela jsem si VLC media player a hudba se mi nepřehrála můžete mi poradit co dělat? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4940 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

S VLC zkusenosti nemam, ale prehravat v nem muziku mi prijde zbytecne, je to predevsim na video… Budto si stahni neco jednodussiho (osobne doporucuju WinAmp, jednoduchej a osvedcenej – http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/prehravace/wi­namp/)… Nebo uz nejaky hudebni prehravac mas? Minimalne Windows Media Player by v pocitaci byt mohl a taky neni spatny. Jen to chce nastavit, aby se mp3 automaticky oteviraly v hudebnim prehravaci: pravym tlacitkem kliknout na ikonu pisnicky, vybrat „Otevrit v programu“, „Zvolit program“, pak najit pozadovany program (treba ten Windows Media Player nebo WinAmp) a zaskrtnout „K otevreni souboru tohoto typu vzdy pouzit pozadovany program“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
monkey

já na vše používám kmplayer.nein­staluje se a navíc sežere všechny audio video formáty,stačí jej nastavit jako výchozí.program nabízí mnoho možností co do úpravy vychozího zvuku.jsem s ním nadmíru spokojený

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek