panenka

Přehrátí hudby

Dobrý den včera jsem si stáhla písničku do PC chtěla jsem si jí v PC pustit otevřela jsem si VLC media player a hudba se mi nepřehrála můžete mi poradit co dělat? děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

S VLC zkusenosti nemam, ale prehravat v nem muziku mi prijde zbytecne, je to predevsim na video… Budto si stahni neco jednodussiho (osobne doporucuju WinAmp, jednoduchej a osvedcenej – http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/prehravace/wi­namp/)… Nebo uz nejaky hudebni prehravac mas? Minimalne Windows Media Player by v pocitaci byt mohl a taky neni spatny. Jen to chce nastavit, aby se mp3 automaticky oteviraly v hudebnim prehravaci: pravym tlacitkem kliknout na ikonu pisnicky, vybrat „Otevrit v programu“, „Zvolit program“, pak najit pozadovany program (treba ten Windows Media Player nebo WinAmp) a zaskrtnout „K otevreni souboru tohoto typu vzdy pouzit pozadovany program“.

Další odpovědi
monkey

já na vše používám kmplayer.nein­staluje se a navíc sežere všechny audio video formáty,stačí jej nastavit jako výchozí.program nabízí mnoho možností co do úpravy vychozího zvuku.jsem s ním nadmíru spokojený