Přehrání z Flešky v Noteboku Acer

Jak zprovoznit přehrávání z Flešky v novém Notebooku Acer při zasunutí Flešky se nic neděje potřebuji poradit co otevřít atd. děkuji F.
Doplňuji:
Ještě doplním nemohu najít složku tento počítač pouze upravit nastavení počítače

Nejlepší odpověď
Fyzik

  1. Dlouho počkejte. Inicializace disku může trvat.
  2. Zkuste disk v jiném počítači. Může být chyba v disku.
  3. Zkuste jiný disk v stejném počítači. Může být chyba v USB modulu.
  4. V nabídce Start otevřete položku Počítač (nebo Tento Počítač), a podívejte se, jestli disk již není bez problémů připojen. Možná označení disku jsou D:, E:, F: atd.
  5. Kontaktujte servis.

Dál nevím.
Doplňuji:
Pokud máte Windows 7, v nabídce Start je položka Počítač, po jejím otevření se objeví seznam všech disku a připojených zařízení. Pokud máte Windows XP, tak na podobném místě (někde u tlačítka Ovládací panely) prostě musí být.