mikik

Přehrání filmu na počítači?

Dobrý den.Chci si přehrát film stažený do počítače ale místo filmu se mě spustí nějaká písnička z počítače.Používám media player.Film stažený na flešku na jiném počítači film spustí.Oba počítače windows XP.V jiném programu se mě spustí také písnička.Díky moc za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Nepíšeš v čem ten film je, ale to zas tak moc neva.
Já používám kmplayer a wmp vůbec ne.
Po načtení zruš automatické přehrání, otevři program, klikni pravým tlačítkem v programu a dej otevřít-najdi soubor filmu a pak už jen přehrát.
Pokud by se náhodou nezobrazoval film jako takový, tak asi nemáš stažené kodeky a vezme to jen hudbu-písničku z toho filmu.