alexandra

Přehraje televize prezentace?

Mám televizi Samsung LE40D550 a chtěla bych vědět,jestli přehraje z flashky prezentace.
Doplňuji:
No,zkusit bych to mohla,ale někde jsem četla,že to musí být v nějakém jiném formátu,ale to asi nebudu vědět,jak to předělat.Tak zatím dík

Nejlepší odpověď
mosoj

Prezentaci vytvořenou v Pover Pointu ( pps, ppt) ne !
Jsou ale programy které dokáží vytvořit prezentaci ve formátu DVD nebo ze samostatných jpg obrázků. Pak pokud to vaše TV umí by to šlo.

Další odpovědi
P.T.

Pokud je to soubor *.ppt, tak ne. Pokud budeš mít v jedné složce obrázky, pak si z nich můžeš udělat prezentaci v TV. TV podporuje pouze video, hudbu a obrázky typu JP(E)G, některé ještě GIF a BMP.

anonym

Tak to zkus a uvidíš,ale mám za to,že ne e!

IK

Řekla bych že by mohla, asi záleží v jakém formátu ta prezentace je, umí to všechno možné 🙂 zdá se že na ní je jediné nepříjemné prokousat se a pochopit návod.

Zdroj: http://www.czc­.cz/samsung-le40d550-lcd-televize-40-/88804/produkt

Amie

No, jak bylo řečeno – záleží na televizi. Já osobně flešku nedávám přímo do počítače, ale používám přehrávač. Prezentace jsem nezkoušela, ale mám zkušenosti, že fotky, mp3 a i filmy co na normálním DVD nejdou to vezme až na výjimky v pohodě.
Chce to zkusit a pohrát si s tím.