Avatar uživatele
terzaeibova

Zřejmě jsem omylem prohodila adresu příjemce a odesílatele. Adresátce došel tedy omylem balík i peníze. Co teď?

Zdravim,posilala jsem balik dobirkou a nebyla tam zrovna mala castka. A asi jsem omylem prohodila adresy takze slecne dosel jak balik tak i me penize,jde s tim neco delat?slecne jsem to jiz psala,a neodpovida.Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 2925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Napsat dotyčné vhodnou formou, že si určitě uvědomuje, že jí peníze nepatří, aby vám je tedy vrátila. Snad je natolik slušná, že si neponechá to, co jí nepatří. Pokud nevrátí, tak se obrátit na PČR.

Mně se to také stalo u dobírky. Už nevím, co jsem kupovala, ale obdržela jsem nejen zboží, ale i peníze, které patřily odesilatelce za prodané zboží. Paní místo dobírkové poukázky vyplnila peněžní. Hned jsem jí poslala mail, že peníze vracím.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jsi si jistá, že peníze přišly jí? Pak ji v prvním kole požádej, aby ti je poslala na tvůj účet či jinak. Pokud tak dobrovolně neučiní a po případné konzultaci na poště, jak se toto dá řešit, bych takovou věc klasicky oznámil na policii. Důkaz (lístek z pošty) předpokládám máš, pokud ne, pošta by měla být schopna danou transakci dohledat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Dejte dotyčné osobě vědět,že šlo o omyl a jestli by byla tak laskavá a co nejdříve onu částku poslala Vám nazpět.Udělejte to formou sms i emailem,pokud možno i doporučeným dopisem-aby to bylo prokazatelné že o tom dotyčná ví.Pokud tak neučiní nebo bude prostě dělat mrtvého brouka,jde o trestný čin a obratte se na policii.Uvidíte jak se věci hnou

před 2925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování