Half 2

Přehnané čitění PC

Když jsem čistil notebook použil jsem Ccleaner, Advanced SystemCare a ještě jeden program (zapoměl jsem název :D). Mohly se mezi sebou nějak ,,pohádat,, tak aby notebook nebyl vyčištěn úplně správně? A jestli ano, jak bych to měl napravit ?
Doplňuji:
beer – Omlouvám se, ale tak nějak jsem to úplně nepochopil :D, mohl by jste to prosím napsat znovu a srozumitelněji? Tohle je nějak celé naplácené do sebe a opravdu sem z toho moc nepochopil, děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Pozor na to!
To, co uvádíš může vést k tomu, že vidíš – tady zůstaly ještě 3 věci = čistí špatně. Tak to je omyl, čistí bezpečně! Těch několik zbylých maličkostí pro systém naprosto nic neznamená, ale přehnané čištění (hlavně pokud se pustíš bez znalostí do hloubky) může mít dalekosáhlé následky..
Doplňuji:
CCleaner je bezpečný pro všechny, včetně nezkušených uživatelů.
V těch ostatních čističích je ale navíc spousta možností dalších, jenže ty jsou jen pro zkušené uživatele. Nezkušený může proto přivodit pád systému.
Tedy – pokud ti zůstane po CCleaneru ještě několik prkotin, raději se na ně vykašli, ničemu to nevadí.
Pokud používáš dalšíí čističe, buď velmi opatrný při „hloubkovém“ čištění, atd.

Další odpovědi
zelezo1983

napis panu bedymu ten ti pc vycisti i bez instalace a co mi rikal tak cistit jen jednim poradil mi nejaky cleaner