přehlížíte otázky tohoto typu??

Neví někdo pls jak se menuje písnička hrajou jí v rádiu vždycky je tam: paparalirydam a pak tóny a furt dokola?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevi-nekdo-pls-jak-se-menuje-pisnicka-hrajou-ji-v-radiu-vzdycky-je-tam-paparalirydam-a-pak-tony-a-furt-dokola

??????škoda,že to byl anonym!!
Doplňuji:
Berušinko a co sháníte???

jo a pro toho anonyma,,,myslím,že by to mohlo být tohle,,,

We No Speak Americano mp3, Yolanda Be Cool & DCUP

Nejlepší odpověď
quentos

proč? někdo prostě neví, jak to najít, a jsme tu od toho, abychom poradili.
Mám svůj osvědčený způsob, z písničky si od poslouchat kousek textu a pak to hodit do googlu jako doslovnou citaci. Ovšem každý anglicky neumí, aby byli tohoto schopni, tak proč jim nepomoct?

Další odpovědi
ten který je

Na tu otázku si pamatuji.Tehdá jsem chtěl odpovědět že je to špatně že to zní jinak,ale nakonec jsem si to rozmyslel a neodpověděl vůbec.Já si myslím že jsou dvě možnosti – bud odpovím a nebo to ignoruji.

Berušinka

Já myslím, že ve většině případů je to zbytečné a dá se to „Vygooglit“. Ale existují písničky, které se prostě „neseženou“ – jako můj případ. Nikdo nic neví =(.
Doplňuji:
No už jsem to sem dávala 2× a nikdo nic =(. Nevím, psala jsem autorům prezentace/videa, co je to za píseň, a přesto, že tam chodí mi ještě po více jak měsíci a něco nedokázali odpovědět. Sháněla jsem snad všude nevím. Odkaz je http://www.you­tube.com/watch?v =HTKrVxOcKUI

Gollumek.88

na hloupé otázky, hloupé odpovědi. Nic jiného takoví tazatele čekat nemohou :)

kropitko

o nic nešlo,já jen že jsem projížděla staré otázky a padla na tuhle a bylo mi líto,,že se jí nikdo pořádně nevěnoval.....

kropitko

Berušinko,chtěla jsem to zkouknout,,,no a píše mi to tohle,,,,Adresa URL obsahovala poškozené ID videa.

Berušinka

Tak zkusím to poslat znovu. Třeba mi uteklo poslední písmenko. http://www.you­tube.com/watch?v=HTKrVxOc­KUI

kropitko

Tak nevím slyšela jsem to poprvé,třeba to nazpíval někdo neznámý,,,jinak mě napadlo,pokoušela jsi se kontaktovat toho choseplayboy ,když tak se mu pokus napsat,třeba odepíše?! http://www.you­tube.com/user/cho­seplayboy

Berušinka

Už jsem jim právě psala. A nic .. ani neumí slušně odpovědět.