Enrager

Přehlášení vozidla, rv. 98

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kolik stojí přehlášení vozidla zn. VW Passat, rv. 1998 , 1.8 ? Musím pro to mít nějakou „ekologickou“ daň? Auto jsem koupil na druhé straně republiky. Na kolik celé to „papírování“ vyjde Kč? Děkuji

Odpovědi
Ar

Přepis 800 Kč, evidenčka cca 200Kč (jak kde ceny jsou různé) Ekologická daň se platí dle normy , která je vyznačena v TP. U r.v.98 počítejte 3000–5000 Kč. Pokud už ji neplatil minulej majitel.
No a povinné ručení, to už musíte vybrat sám, ceny se dost liší od poj. k poj.