Preferujete supermarkety

a nebo male obchudky zivnostniku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

supermarkety,v obchůdcích co tady u nás máme,koupím leda tak předražené a prošlé zboží. Nakupuji tam,jen když něco zapomenu koupit v supermarketu

Další odpovědi:

Zlatý

Obojí, podle situace. Když jsem byla bez auta, tak jsem si vystačila i s obchůdky poblíž bydliště. Větší nákupy se ale určitě lépe dělají v super-hyper.

Bronzový

Zkuste se pohrabat v nějaké pěkné popelnici.Čus

Zlatý

V mém okolí malí živnostníci vymizeli a obchůdky převzali Vietnamci.V jedné ulici jsou např. dva vietnamské obchůdky s potravinami.Jinak jsou všude supermarkety.Nechápu jak se můžou ti Vietnamci uživit když všichni živnostníci zkrachovali.Já osobně nakupuji v těch supermarketech a v těch obchůdcích jen drobnosti.

Zlatý

Na velké nákupy preferuji supermarkety,pokud mám jen koupit pečivo a nějaké drobnosti tak to jdu k nám do JEDNOTY.

Zlatý

Také prferuji supermarkety. A jak říká afro.minerva- v supermarketu seženete skoro vše na jednom místě a ušetříte se tak lítání po obchodech.

Zlatý

Já raději supermarkety. Nejen že tak seženu víc než v malých obchůdcích, ale taky si to zboží můžu předtím "osahat", mám čas na přemýšlení, což v malém obchůdku nejde.
Chtěl bych vidět toho prodavače, jak radostně vytahuje z regálu jednu věc za druhou a já je porovnávám, osahávám a nakonec možná ani nekoupím, abych se tam druhý den vrátil a chtěl vidět ještě to a to.

Pokročilý

Preferuji supermarkety.

Bronzový

Supermarkety - ty už zvítězily nad ostatními obchůdky...

Pokročilý

Osobně bydlím v malém městě a preferuji takovoutu zlatou střední cestu - klasické sámošky, kde se Vás hned prodavač neptá, co si přejete, ale zároveň to není velký obchodňák, kde polovinu nákupu tvoří zbytečnosti, které mnohdy vůbec člověk nepotřebuje k životu a po nákupu zjišťuje, že z něho zas jen někdo vysál fůru peněz za hovadiny...

Bronzový

Nakupuji v supermarketech. Jednak je tam většina věcí k dostání na jednom místě (a nemusím lítat z krámku do krámku) a navíc jsou tam pěkné slevy a člověk tam i pěkně ušetří.

Zlatý

Podle toho, co potřebuji koupit.

Stříbrný

Preferuji obchůdky, ale občas musím i do většího.

Bronzový

Bohužel u nás žádný supermarket není. Když vidím ceny u nás a v supermerketu, tak bych těm prodavačkám u nas nafackovala. Třeba kuřecí řízky prsní 500g 49/84kč u nás (stejný vírobce), Papriky 39/99kč, pleny stejná značka 199/340kč, špagety nejlevnější 7/18kč. Když jedu do okresního města třeba k doktoru tak se vracím obtěžkána taškami. Kvůli nákupům bych tam ale nejela.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.