KdoSiOdJinud

Preferujete na webu vykání nebo tykání?

pozn. i na jiných serverech než jsou odpovědi
Doplňuji:
omlouvám se za opakující se otázku – nekoukl jsem se 🙂

Nejlepší odpověď
aramah

Osobně je to jedno,když tykat tak se vší slušností.Ale to je snad jasné.Jsou tu dospěláci není co řešit,tedy se mnou.

Další odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu,že jsem starší člověk,preferuji Tykání!

quentos

jak kdy a jak kde, podle charakteru daného webu, jeho obsahu a příspěvků účastníků (zda jsou spíš na vážnou notu, nebo naopak). Ale většinou se pohybuju na anglofonním internetu a tam ten problém nemusím řešit ;{)>

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tykani-nebo-vykani

martina1

Já vykám,je to asi zvyk z práce.Určitě se neurazím,když mi tu někdo tyká,ale hezky to vystihl pan 9řemesel…

Miroslavst

Jak kdy a jak kde. A jak je chuť.
Ale já osobně to neřeším pokud tedy zrovna dotyčný nenadává. Když vole, tak vy pane vole.
Doplňuji:
ale cizím lidem vykám a cizí lidé vykají mně. Takže od vás prosím vykat, jelikož jste od jinud :D:D:D
Ne, je mi to úplně jedno.

ReHu

Já jsem pro tykání, ale moc tykajících nás tu není.

9 řemesel

Vykání.Asi jsem ze staré školy, leč vykáním nikoho neurazím.Ne každý je na tykadlo.Ale třeba na tom bude jednou vykání stejně, jako dnes onykání.I když to je z trochu jiného soudku.

BEAES

Už několikrát se to tu řešilo-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tykani-nebo-vykani

anonym

Nadřízený k zaměstnanci: „Ty vole!“ – „Cco mě vykáte?!“ – Pardon, vy vole!".