Preferujete jako prioritní oblečení džínsy?

Neumím si jako rocker život bez džín představit,tak se ptám,jestli jste obdobného či jiného názoru,děkuji za odpovědi
Jugar

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem si jist, zda bych se mohl označit za „rockera“ – ale nejčastěji chodím v tom, co je přijatelné pro okolí (společnost) a pohodlné (pro mne) – tedy v džínách…
😉

Další odpovědi
badisko

V teto starsi otazce a me nasledne odpovedi je receno vse … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-doma-teplaky
Takze ..ano chodim jen a jen v dzinech …jak v civilu.. tak v zamestnani kde vsichni maji jiste slusive pracovni kalhoty se spoustou kapes coz je asi prakticke …ale ja chodim v jeansech nebot jsou mi pohodlne chodim v nich i doma a v nicem jinem bych nevysel ani na zahradu .....
kapsy v pracovnich kalhotach nahrazuji timto klasickym pasem na naradi .. http://www.ima­gehosting.cz/?v=37278­ca591.jpg je to pohodlne a navic mi neuveritelne slusi …:D

mosoj

V uniformě nechodím. Užil jsem si ji v životě až až .
Doplňuji:
Tím neříkám že je nenosím .

Drap

Ne, codím v tom, co je pohodlné, co mi vyhovuje pro tu danou konkrétní příležitost

marci1

Jako prioritní zrovna ne, ale chodím i v džínech, džínové sukni a džínové tunice.:-)

lota

Preferuji pohodlnější oblečení – džíny jsou možná praktické a univerzální, ale takové tepláky nebo volné kalhoty jsou prostě pohodlnější.

Fyzik

Jako dítěti mi je kupovala maminka, a protože jsem nikdy nic jiného nenosil a i to vidím všude kolem sebe, tak se jim už spíš vyhýbám a pokud nosím, tak nějaké originální.