Avatar uživatele
anonym

Preferujete jako prioritní oblečení džínsy?

Neumím si jako rocker život bez džín představit,tak se ptám,jestli jste obdobného či jiného názoru,děkuji za odpovědi
Jugar

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, petra15 před 3611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejsem si jist, zda bych se mohl označit za „rockera“ – ale nejčastěji chodím v tom, co je přijatelné pro okolí (společnost) a pohodlné (pro mne) – tedy v džínách…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

V teto starsi otazce a me nasledne odpovedi je receno vse … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-doma-teplaky
Takze ..ano chodim jen a jen v dzinech …jak v civilu.. tak v zamestnani kde vsichni maji jiste slusive pracovni kalhoty se spoustou kapes coz je asi prakticke …ale ja chodim v jeansech nebot jsou mi pohodlne chodim v nich i doma a v nicem jinem bych nevysel ani na zahradu .....
kapsy v pracovnich kalhotach nahrazuji timto klasickym pasem na naradi .. http://www.ima­gehosting.cz/?v=37278­ca591.jpg je to pohodlne a navic mi neuveritelne slusi …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

V uniformě nechodím. Užil jsem si ji v životě až až .
Doplňuji:
Tím neříkám že je nenosím .

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, codím v tom, co je pohodlné, co mi vyhovuje pro tu danou konkrétní příležitost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jako prioritní zrovna ne, ale chodím i v džínech, džínové sukni a džínové tunice.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Preferuji pohodlnější oblečení – džíny jsou možná praktické a univerzální, ale takové tepláky nebo volné kalhoty jsou prostě pohodlnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fyzik

Jako dítěti mi je kupovala maminka, a protože jsem nikdy nic jiného nenosil a i to vidím všude kolem sebe, tak se jim už spíš vyhýbám a pokud nosím, tak nějaké originální.

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek