Předvolani k přestupkové komisi

Dobrý den, byl jsem chycen při krádeži v obchode ve výši přibližně 1100 kč..byla zavolána městská policie, sepsán záznam. Bylo mi řečeno, že mi přijde předvolání k přestupkové komisi a bude velký problém jestli se nedostavím. Odjíždím na týden na hory mimo republiku. Za jak dlouho od spáchání přestupku mi předvolaní přijde a na kdy se stanovuje datum? Bude to v příštích 2 týdnech? Děkuji za odpověď!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přijde mi trošku zvláštní, že jezdíš na dovolenou na hory do ciziny a máš potřebu krást.... fakt super....

Další odpovědi:

Souhlasím s Eluci,jak můžeš kráct a omlouvat to, že nemáš čas se někam dostavit, protože jedeš na hory, pracky bych ti urazila, za to že kradeš, nesnáším lidi co lžou a kradou, tak si užij dovolenou, snad tam někoho neokradeš!!!!

Zlatý

Rovněž záleží kolik toho správní orgán má na vyřízení. Je možné, ale ne určité, že může přijít předvolání během pár dní, ale projednávání přestupku bude až za třeba 14 dní.

Zlatý

Netuším, kdy obdržíte pozvání na správní řízení (správní orgán pro tyto úkony nemá žádné lhůty)..., ALE doporučuji, abyste na tento správní orgán poslal dopis, ve kterém oznámíte, že v konkrétním týdnu budete na zaplacené dovolené a že žádáte (lepší je výraz ´prosíte´) o stanovení termínu správního řízení tak, abyste nemusel rušit dovolenou.

Na 99% vám bude vyhověno.

Pokročilý

Nejsem MORALISTA,ale hochu,proč to děláš,stálo
ti to za to-TROCHU?" Příště,tu ruku,která chtěla CHMATAT-plácni--A BĚŹ-MAKAT!!

asi si potřeboval doplnit výbavu na hory,chudáček a my pro nej nemáme pochopení,já bych mu dal dovču "1.měsíc veřejně prospěšných prací".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.