předváděcí akce zůčastnili jste se nějaké a koupili si takto zboží?

nevím kam otázku zařadit tak jí třeba přesuntě pokud víte kam ji dát
http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/regiony/o­lomoucky/clanek­.phtml?id=688034

Nejlepší odpověď
annas

Zúčastnila jsem se předváděcích akcí. Na jedné koupila nádobí Zepter, na druhé robot. S nádobím jsem spokojená, rovněž s robotem, jen si uvědomuji, že zboží stálo nekřesťanské peníze. Měla jsem vybavenou domácnost, takže ceny spotřebičů jsem nějak nesledovala.

Jednou jsem si koupila čaj na hubnutí, v tisku se objevilo, že jde o podvod. Naštěstí mně vrátili peníze. Bylo to ale na počátku těchto akcí. Neuvažovala jsem, že jde o podvod a že jsem naletěla.

Za blbost se platí.

Ale je smutné, že na tyto akce chodí nejvíc starší důchodců. Moje sousedka nevynechá ani jednu. Dostane dárky, těmi podělí rodinu. Vždy něco koupí a pak přijde za mnou, abych jí zboží vrátila. Výjimečně se to podaří. Jinak jí stále píši inzeráty, snaží se výrobky prodat pod cenou. Je nepoučitelná.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud mi příjde osobní pozvánka na akci, tak jdu. Zadarmo se tam najím a nic ze mě nemají, protože nic nekoupím. Minule jsme byli s kamarádem a ten je skoro někam poslal. :D

anonym

Krátce po revoluci jsme se také nechali pozvat na předváděcí akci s nádobím Zepter,koupili jsme sadu za 22 000Kč,mám je také dodnes s doživotní zárukou(prý),ovšem vařím v nich jako v klasických hrncích,takže zbytečně moc peněz.Tím ale nesnižuji jejich kvalitu a využití,jen já je tak používám.

ten který je

Tyto akce mne nezajímají a nechodím na ně,ale moje matka naletěla.Tím nechci tvrdit že všichni prodejci jsou podvodníci.

led

zaradila by som to do nakupování…
takéto reklamnopredvád­zacie akcie bývajú niekedy zaujímavé – ak je dobrý a vtipný obchodník -. Dokáže tak psychicky zapôsobiť na zvedavcov, že vždy sa najde kupec (nemyslím toho „zaplateného“). Aj ja som bola takto presvedčená na predpredajovej akcii a kúpila som sadu nožov. Mála som „šťastie“, mám ich už 10 rokov a som spokojná. 🙂
Ale nie je to vždy tak. ☹

hanulka11

Když tyto akce byly ještě v plenkách cca 10let zpátky – koupila jsem si čtvercovou pánev s víkem titanovou a mohu říct, že je to moje nejmilejší nádobí. Tenkrát,ale se nevyvíjel žádný tlak na kupující. Chceš ,necheš -nevadí. Dost si nás zboží tenkrát koupilo. Dneska bych ale na takovou akci již nešla.

oskar

Je to tak,asi 3 roky co jsem se nechal přemluvit to jsem byl poprvé a naposledy.