annas

Představte si, že jsem dostala poprvé od admin. mail, že má otázka byla přesunuta, když ji nahlásil uživatel.

Zřejmě je to upozornění pro admin. Jindy jsem žádný mail nedostala.
Takže tím vlastně admin. potvrzují, že přesun berou na vědomí.

Odpovědi
BENYTA

Tak a jdu Vás Annas nahlásit, nepoložila jste OTÁZKU a nemáte tu žádný OTAZNÍK!
Jestli se to v anketách smí, možná přihmouřím oko 🙂

Miroslavst

A píšou kdo to byl nebo jen obecný mejl, že to přesunul?

ReHu

Já jsem si zkusmo přesunula a vymazala pár starých nepodstatných otázek a také mi od admina přišel mail.
Myslím, že tam je nějaký automat, který zprávu pošle.

annas

Okopírovala jsem:
Vaše otázka: Jak chápete tento citát?
Touha dobýt vesmír je nesmyslná, vesmír je přece v každém z nás.
Theodor Fontane

Otázka patří do Aktualit, dala jsem ji úmyslně na hlavní stranu. Zkuste ji přesunout.

byla přesunuta do kategorie Ankety a zábava.
Prosíme vkládejte příště otázky do správných kategorií v souladu s kodexem serveru Odpovědi.cz
Více zde: http://www.od­povedi.cz/kodex

Zobrazení otázek z kategorie Ankety a zábava na hlavní stránce si můžete aktivovat ve svém profilu (Můj Profil → Upravit profil – zaškrtnout volbu „zobrazovat otázky kategorie Ankety a zábava na úvodní straně“).

Děkujeme
Odpovědi.cz

Musím se smát té výtce o správném vkládání otázek.

iceT

Sice mi není jasné,čím se až tak porušuje kodex,pokud otázka není správně zařazená.To přece nikomu neublíží a nemůže snad ani nikoho pohoršovat,mě se taky pár otázek přesunulo,ale upozornění od admina jsem dostala jen dvakrát.

annas

iceT – to bude zřejmě novinka. Protože otázku smazal či přesunul s mým souhlasem někdo z uživatelů. Dřív bych upozornění nedostala, dnes ano.

iceT

Ále co,těch novinek je tady zdá se mi povícero,ale nevadí,nevadí.

hanulka11

Také už jsem dostala jedno upozornění na špatně vloženou otázku, ale už je to dýl.

Miroslavst

Jo tak vítejte!!!
Takových už mi přišlo :D

kropitko

No dobře, ale to jsem přesunula já a smazala já a přesto Annas přišel mail, to je novinka,,né??,

annas

Kropítko, zíram. To nikdy nebylo.