Petr__

Představte si, že bychom v kosmu objevili kopii Země. Jaký systém bychom tam měli zavést?

Napište jak byste s novou planetou naložili?Já si myslím že kapitalismus by vzhledem k jeho dravosti, poškozování ekosystému není vhodný ale třeba napíšete proč by zrovna k. byl dobrý

--
Představte si že bysme objevili v kosmu kopii země…jaký systém bysme tam měli zavést?

Nejlepší odpověď
dudu

ekologicky udržitelný systém(např. venus project)

Nikdo nedal naší civilizaci právo jakkoli zasahovat na území jiné obyvatelné planety, natož ovlivňovat zde existující formy života. Lze snad připustit aby dění zde bylo pozorováno, resp. v krajním případě ovlivňován podobně jak činí civilizace, která kdysi objevila planetu Zemi.

Další odpovědi
Agneta

ekologicky udržitelný systém(např. venus project)

jmhad

komunizmus

ekologicky udržitelný systém(např. venus project)

lexx

ekologicky udržitelný systém(např. venus project)

žádné planety nikde nejsou…je to astrofyzikální fikce, blud, Země je jediná

gecco

Anketa je nesmyslná – takže neodpovím…

Ale – na základě čeho bys chtěl zasahovat do společenských vazeb na cizí planetě???
Jako fórek dobrý – vlastně ne, ´myšlenka´ této otázky je i jako fórek blbá…