LaDy MuSiC

Předpověděli jste někdy něco?

A kdyžtak co? PS: dala jsem to do vědy, protože jsem nenašla nic vystihujícího :/

Nejlepší odpověď
led

Asi ako stará vedma radšej nikomu neveštím, moje prepovede, hlavne tie zlé, väčšinou vychádzajú (rozpad Juhoslávie a následne vojna, Irak-Kuvajt – púštna búrka…). V skutočnosti tieto „veštby“ vychádzajú z analýzy dostupných informácií a skúseností. Posledná „veštba“ sa žiaľ splnila včera – vedúci vydal rozhodnutie, ktoré navonok nebolo závadné. Bežne sa tak robilo. Odmietla som ho, podľa mňa to mohlo sekundárne uškodiť človeku. Dal mi to príkazom. O 3 dni to vyvolalo spúšťač k epileptickému záchvatu prizerajúceho sa človeka. Od vzniku podniku až do dnes (55 rokov) sa tu nič takého nikdy nestalo, až teraz.
Ako by ste to nazvali, veštenie, alebo cítenie nešťastia?

Další odpovědi
lexx

Před 35 lety když se blábolilo o řízeném letu na Mars a stavbě obydlí na Měsíci (do konce příští pětiletky určitě) jsem předpovídal nynejší globální problémy Země, děsivé přelidnění, boj o životní prostor, nedostatek energie, potravin a vody, přírodní katastrofy, válečné konflikty, drahotu, bídu, chudobu, ostatní už znáte z TV zpráv. Tenkrát se mi všichni smáli, tohle přece vlády nikdy nepřipustí, vědeckotechnický pokrok, kecy, kecy. A je to tady. No, radost z toho nemám.