Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Předpověděli jste někdy něco?

A kdyžtak co? PS: dala jsem to do vědy, protože jsem nenašla nic vystihujícího :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Asi ako stará vedma radšej nikomu neveštím, moje prepovede, hlavne tie zlé, väčšinou vychádzajú (rozpad Juhoslávie a následne vojna, Irak-Kuvajt – púštna búrka…). V skutočnosti tieto „veštby“ vychádzajú z analýzy dostupných informácií a skúseností. Posledná „veštba“ sa žiaľ splnila včera – vedúci vydal rozhodnutie, ktoré navonok nebolo závadné. Bežne sa tak robilo. Odmietla som ho, podľa mňa to mohlo sekundárne uškodiť človeku. Dal mi to príkazom. O 3 dni to vyvolalo spúšťač k epileptickému záchvatu prizerajúceho sa človeka. Od vzniku podniku až do dnes (55 rokov) sa tu nič takého nikdy nestalo, až teraz.
Ako by ste to nazvali, veštenie, alebo cítenie nešťastia?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Před 35 lety když se blábolilo o řízeném letu na Mars a stavbě obydlí na Měsíci (do konce příští pětiletky určitě) jsem předpovídal nynejší globální problémy Země, děsivé přelidnění, boj o životní prostor, nedostatek energie, potravin a vody, přírodní katastrofy, válečné konflikty, drahotu, bídu, chudobu, ostatní už znáte z TV zpráv. Tenkrát se mi všichni smáli, tohle přece vlády nikdy nepřipustí, vědeckotechnický pokrok, kecy, kecy. A je to tady. No, radost z toho nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek